Thure Wallner oljemålning

146449

WALLNER, Thure (1888-1965): Lokatt slår vinterhare, signerad Th. Wallner, olja på duk, 64x80 cm

Konst, Måleri

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (15 bud)
421222
6 000
421220
5 800
421218
5 600
421217
5 400
421216
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.