Motiv från Kalmar oljemålning

146448

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Kalmar, bär signatur, daterad 1906, olja på duk, 38x44 cm

Konst, Måleri

Motiv från Kalmar oljemålning

Budhistorik (28 bud)
419313
2 800
421176
2 600
419313
2 400
421172
419313

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.