Oljemålning stilleben

146447

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Fruktstilleben, signerad A Wagner, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

Oljemålning stilleben

Budhistorik (3 bud)

420972
416872
414540
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.