Samuel Duse oljemålning

146444

DUSE, Samuel A (1873-1933), Motiv från Hoppets vik, Floras berg, Grahams Land, Antarktis, signerad och daterad S A Duse 1920, olja på duk, 59x110 cm

Konst, Måleri

Samuel Duse oljemålning

Budhistorik (20 bud)
420169
5 000
420622
4 800
420169
4 600
420621
4 400
420169
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.