Oljemålning stilleben

146440

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydligt signerad, stilleben, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

Oljemålning stilleben

Budhistorik (15 bud)
421154
420495
420495
900
420460
850
413794

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.