Oidentifierad konstnär 1700-tal

146439

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kvinna vid piano, olja på duk, höjd 102x164 cm

Renoverad

Konst, Måleri

Budhistorik (31 bud)
421149
22 000
421147
21 000
421146
20 000
421146
19 000
421144
18 500

Slutpris SEK:
22 000
2 123 EUR, 2 411 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.