Hjalmar Grahn oljemålning

146438

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): "Ovädret, Sandhamn", signerad och daterad Hj Grahn, utförd 1934 enligt text a tergo, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (13 bud)
432757
3 400
432839
3 200
432757
2 400
432724
432724
1 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.