Tavelramar

146435

RAMAR, 2 st, en förgylld, en patinerad, innermått 49x62 resp 61x76 cm

smärre skador

Diverse, Konst, Måleri

Tavelramar

Budhistorik (9 bud)
418830
418829
1 400
418828
1 300
418827
418824

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.