Tavelramar

146434

RAMAR, 2 st, förgyllda och skulpterade, innermått 41x63 resp 52,5x63,5 cm

Smärre skador

Diverse, Konst, Måleri

Tavelramar

Budhistorik (15 bud)
418878
418877
1 900
418876
1 800
418874
1 700
418872
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.