Tavelram

146433

RAM, 1800-tal, förgylld och bronserad, innermått 65x54 cm

Diverse, Konst

Tavelram
Budhistorik (11 bud)
418367
2 600
418366
2 400
418364
418312
418310
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.