Bordsur i empire

146430

BORDSUR, empire, förgyllt, höjd 49, 34x11 cm, nyckel medföljer

Löst glas för urtavlan medföljer, urtavlan med slitage

Klockor/Ur

Bordsur i empire

Budhistorik (15 bud)
415663
9 200
420964
9 000
415663
8 800
420963
8 600
415663
8 200

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.