Dahl-Lindgren Kärleksguden Frö

146423

DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren EA, bladens mått 33x25 vardera

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Budhistorik (7 bud)
416562
1 700
411976
1 600
411976
416561
411976

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.