Oljemålning

146409

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad O Lundberg, fjordlandskap, olja på duk, 70x100 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

420987
500
420986
450
420392

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.