Viktor Schramm oljemålning

146403

SCHRAMM, Viktor (1865-1929): Interiör med gitarrspelerska, signerad V Schramm, olja på duk, 75x60 cm

Konst, Måleri

Viktor Schramm oljemålning

Budhistorik (19 bud)
421011
8 800
420874
8 600
421009
8 400
420874
8 200
421006
8 000

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.