Olle Hjortzberg oljemålning

146401

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Stilleben med gul ros, signerad och daterad Olle Hjortzberg -45, olja på pannå, 39,5x31 cm
Proveniens: Fritzes konsthandel, Stockholm

Konst, Måleri

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
418858
6 400
418857
6 200
418856
6 000
418855
5 800
418853
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.