Olle Nordberg oljemålning

146396

NORDBERG, Olle (1905-1986): Jägare, signerad och daterad Olle Nordberg -69, olja på duk, 54x64 cm

Konst, Måleri

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
420514
2 400
418756
415119
414426
1 900
412978
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.