Ernst Norlind blandteknik

146393

NORLIND, Ernst (1877-1951): Havsörn, signerad och daterad E.Norlind 1917, blandteknik, 67x96 cm

Konst, Måleri

Ernst Norlind blandteknik

Budhistorik (28 bud)
420973
13 000
420384
12 500
420971
12 500
420384
12 000
420965
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.