Wiliam Gislander oljemålning

146388

GISLANDER, William (1890-1937): Kustbild, signerad William Gislander 1923, olja på duk, 87x125 cm

Konst, Måleri

Wiliam Gislander oljemålning

Budhistorik (8 bud)
421008
420367
2 800
421007
2 800
420367
2 600
420231

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.