Maja Fjaestad träsnitt

146378

FJAESTAD, Maja (1873-1961): "Vårlandskap, Östergötland", signerad och daterad handtryck ex III Maja Fjestad 1935, träsnitt, 27,5x38 cm

Maja Fjaestad träsnitt

Budhistorik (10 bud)
421990
1 600
421658
419965
1 400
419965
417213

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.