Jan Naliwajko blandteknik

146373

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Mansporträtt, föreställande Rembrandt, blandteknik på olja, signerad och daterad J.Naliwajko, 1971, 71x50 cm

Konst, Måleri

Jan Naliwajko blandteknik

Budhistorik (16 bud)
418000
1 300
417152
416656
416558
416654

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.