von Holst oljemålning

146369

VON HOLST, Johan, (1841-1917): "Hundporträtt", signerad och daterad v. H -77. olja på duk, 35x32 cm

Konst, Måleri

von Holst oljemålning

Budhistorik (4 bud)

419013
4 400
413705
413704
412066

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.