Oljemålning Ryssland

146358

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Forlov, Kvinna vid tebord, signerad, olja på duk, 98x138 cm

Fuktskada

Konst, Måleri

Oljemålning Ryssland

Budhistorik (13 bud)
420856
3 600
420853
3 400
420852
3 200
420834
420833
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.