22 st signalflaggor

146355

SIGNALFLAGGOR, 22 st, 1900-tal, varierande storlek

Smärre skador

Nautica/Technica

22 st signalflaggor
Budhistorik (33 bud)
451096
4 400
451093
4 200
451085
451083
3 800
451082
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.