Peter Hoyer oljemålning

146342

HOYER, Peter (Danmark 1800-tal), Marint motiv, signerad och darerad Peter Hoyer 1875, olja på duk, 63x114 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Peter Hoyer oljemålning

Budhistorik (17 bud)
420795
5 800
419011
5 600
420794
5 600
419011
5 200
420792
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.