Alfred Wetterström oljemålning

146334

WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Stockholms inlopp med Drott och Slottet i fonden, signerad och daterad Alf. Wetterström -96, olja på duk, 74x110 cm

Mindre lagning

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
419018
4 800
419017
4 400
419016
4 200
419014
419003
3 600

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.