Lars Norrman akvarell

146331

NORRMAN, Lars (1915-1979): Figurscen, signerad Lars Norrman, akvarell, 11x16 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman akvarell

Budhistorik (13 bud)
420815
1 400
420812
1 300
420320
420811
420320

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.