Madeleine Pyk gouache

146325

PYK, Madeleine (född 1934): "Stig sitter till Azorerna", signerad och daterad M Pyk 1979, gouache, 16x21 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk gouache

Budhistorik (9 bud)
417182
414547
413208
950
413207
900
413206
850

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.