Reinhold Ljunggren

146299

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Körsbärsträd i blom, färglitografi, signerad, 98/150, bildytan 31x18 cm

Reinhold Ljunggren

Budhistorik (7 bud)
414063
650
420612
600
414063
500
420603
450
414063

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.