Yrjö Edelmann färglitografi

146282

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Figurkomposition, signerad Y Edelmann, 116/125, färglitografi, bladstorlek 54x68 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (11 bud)
416973
1 400
420718
1 300
416973
420715
416973

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.