Bernhard Oscarsson oljemålning

146279

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): "Farfars brygga Klädesholmen", signerad Oscarsson, olja på duk, 46x59 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
420575
3 600
420557
3 400
418140
3 200
420556
418140
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.