Carl Johansson oljemålning

146260

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Vinterlandskap, signerad Carl Johansson , olja på duk, 50x66 cm

Konst, Måleri

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik

2012-09-09 kl 19:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.