Oljemålning

146254

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad S Wernekinck, pinxit 1924, Bökeberg Skåne, 63x48 cm

Duklagningar

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (28 bud)
419844
419647
419840
419647
1 900
419838
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.