Ismael Gentz oljemålning

146252

GENTZ, Ismael, (1862-1914), Interiör med män, signerad och daterad 1890, olja på duk, 46x43 cm

Konst, Måleri

Ismael Gentz oljemålning

Budhistorik (12 bud)
419623
3 400
419478
3 200
419477
419467
2 600
419466
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.