Enrico Tarenghi oljemålning

146251

TARENGHI, Enrico (Italien 1848-1938) Cleopatra, signerad E. Tarenghi, olja på pannå, 33x38 cm

Konst, Måleri

Enrico Tarenghi oljemålning

Budhistorik (15 bud)
419404
2 800
414435
414434
1 900
414433
1 800
414432
1 700

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.