Torsten Renqvist oljemålning

146242

RENQVIST, Torsten (född 1924): Figurkomposition, signerad TR, olja på duk, 29x23 cm

Konst, Måleri

Torsten Renqvist oljemålning

Budhistorik (4 bud)

418013
418007
415549
411257

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.