Olof Jernberg oljemålning

146236

JERNBERG, Olof (1855-1935): "Skåpsuparen", signerad och daterad Olof Jernberg 1880, olja på pannå, 30x43 cm

Konst, Måleri

Olof Jernberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

418615
418172

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.