Örhängen i 18 k guld

146234

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med pärlor, vikt ca 1,7 g

Omarbetade från ett par skjortknappar, stämplade Dahlgren&Co, Malmö 1920-tal, lödningar synliga baktill

Guld/Smycken

Örhängen i 18 k guld
Budhistorik (8 bud)
418692
650
418691
600
418653
550
418636
500
417759
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.