Oljemålning

146232

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och deterad Tropinovich 1932, Rysk brud, olja på duk, 40x32 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

418114
413364

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.