Ringar i 18 k guld granater

146230

RINGAR, 3 st., 18 k guld, varav 2 med granater och orientpärlor, 1800-tal, samt med röda fasetterade stenar stämplad 1915, ringstorlekar mellan 16,5-19 mm, total vikt ca 5 g

Några pärlor med slitage

Guld/Smycken

Ringar i 18 k guld granater
Budhistorik (9 bud)
418606
1 600
418048
417119
1 400
417119
415331

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.