August Jernberg Oljemålning

146229

JERNBERG, August (1826-1896): Köksinteriör med man och hund, signerad och daterad A. Jernberg, 1869, olja på duk, 56x45 cm

Konst, Måleri

August Jernberg Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

419702
419094
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.