Oidentifierad konstnär 1800-tal

146225

OPIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Landsbygdsmotiv, otydligt signerad 1863 olja på pannå, 31x40 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

419333
419330
500
418409

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.