Giorgi Manuilov oljemålning

146222

MANUILOV, Giorgi (1897-?): Flicka, signerad på kyrilliska, olja på duk, 48x34 cm

Konst, Måleri

Giorgi Manuilov oljemålning

Budhistorik (3 bud)

419722
418155
414832

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.