Bricka

146217

BRICKA, 1800-talets slut, litograferad plåt, 77x55 cm

Ytskador

Diverse

Bricka
Budhistorik (12 bud)
418768
418461
750
415318
700
418459
700
415318
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.