René Durey oljemålning

146207

DUREY, René (1890-1959), " La Liseuse", signerad, olja på pannå, 25x32 cm

Konst, Måleri

René Durey oljemålning

Budhistorik (10 bud)
419561
4 600
419392
4 400
419391
3 400
419390
3 200
419383
2 400

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.