Lampbord

146199

LAMPBORD, 1940-tal, betsad björk, höj och sänkbar, nydragen el, 42x63 cm

Glasskiva med nagg

Lampbord

Budhistorik (14 bud)
419672
950
419608
900
419251
850
419078
419250
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.