Baljfåtölj Ephraim Ståhl

146178

BALJFÅTÖLJ, 1800-talets början, mahogny, märkt ES(Ephraim Ståhl) samt Stockholms stolmakareämbetes stämpel

Skador och lagningar

Baljfåtölj Ephraim Ståhl

Budhistorik (36 bud)
419247
8 800
418973
8 600
419238
8 600
418973
8 400
419235
8 200

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.