Yrjö Edelmann färglitografi

146163

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med paket, signerad Y Edelmann, HC 5/50, färglitografi, 62x47 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (11 bud)
419423
1 700
419420
1 600
419416
419409
1 300
418345

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.