Yrjö Edelmann färglitografi

146162

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, HC 5/50, färglitografi, 62x47 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (6 bud)
419427
700
419070
500
419069
450
414669
411075

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.