Lennart Jirlow färglitografi

146155

JIRLOW, Lennart (född 1936): I trädgården, signerad L Jirlow, färglitografi, 336/450, 42x34 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (10 bud)
418957
2 800
418571
2 600
417758
2 400
416661
416520

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.