Armband i silver och jade

146145

ARMBAND, förgyllt silver, jade, 1900-talets första hälft

Guld/Smycken

Armband i silver och jade
Budhistorik (5 bud)
410673
410672
410671
900
410668
500
409369

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.